Wydrukuj to Stronę

GIS Day 2012


Witamy,

w tym roku na obchody GIS Day 2012 zaszczyt mają zaprosić  Państwa Koła Naukowe Geo-Vision oraz Hevelius z Politechniką Gdańską na czele, które odbędą się 14 listopada 2012 r, od godziny 9.00 do 14.00, na Politechnice Gdańskiej.

W ramach obchodów GIS Day odbędzie się sesja referatowa, podczas której przedstawione zostaną nowe trendy w cyfryzacji map, w zastosowaniu Systemów Informacji Geograficznej na morzu jak i lądzie.

Warsztaty pt. „Teledetekcja źródłem informacji o otaczającym nas świecie” poprowadzi Klaudia Bielińska z ESRI Polska.  W czasie przerw kawowych, można będzie odwiedzić stanowiska reklamowe firm: TPI Polska, Procad, Robokopter oraz Apogeo. Nie zabraknie  również konkursów, które w sposób praktyczny ukażą istotę GIS’u.

Weź udział w konkursie Geocaching. W całym Trójmiejście ukrytych jest 12 skrzynek. Do wygrania dla zespołów 2 osobowych Pendrive 32 GB. Więcje informacji w zakładce Geocaching.

Dostępny jest już program, do ściągnięcia tutaj! :)

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych odbędzie się pokaz Bezzałogowego Systemu Latającego (BSL) firmy Robokopter. Serdecznie zapraszamy.

Permalink do tego artykułu: http://gisday.knhevelius.pl/index.php/gis-day-2012/

Geocaching

Co to jest Geocaching? Geocaching (gr. geo – Ziemia, ang. cache – chować, schowek, tajny skład) jest to gra terenowa z wykorzystaniem odbiornika GPS w celu znalezienia skrzynek (ang. geocache). Skrzynki wcześniej są ukryte przez innych uczestników tej gry. Skrzynki ukrywane są najczęściej w bardzo ciekawych miejscach (zabytki, piękne widoki, fascynujące tajemnicze miejsca). Skrzynki zawierają: …

Pokaż strony »

APOGEO

Patronat i Partnerzy

Patronat honorowy: JM Rektor Politechniki Gdańskiej Stowarzyszenie Geodetów Polskich ESRI Polska Patronat medialny: Partnerzy:           

Pokaż strony »

Zaproszenie GIS day PROGRAM_01

Program

 Program do ściągnięcia również w wersji PDF   

Pokaż strony »